Zakon Braci Mniejszych - Franciszkanów w Józefowie k/Otwocka
Zakon Braci Mniejszych - Franciszkanów w Józefowie k/Otwocka
Zakon Braci Mniejszych - Franciszkanów w Józefowie k/Otwocka
Zakon Braci Mniejszych - Franciszkanów w Józefowie k/Otwocka
Zakon Braci Mniejszych - Franciszkanów w Józefowie k/Otwocka

Prezenty na Walentynki

2021-02-09 10:41

W najbliższą niedzielę po Mszach Świętych będzie można nabyć wyjątkowe prezenty walentynkowe - grę dla zakochanych i małżeństw wspierającą budowanie relacji zatytułowaną GRA WSTĘPNA oraz grę PYTAKI wspierającą relacje rodzinne. Obie gry dają niesamowite doświadczenie wzmocnienia więzi, wzajemnej znajomości, komunikacji i radości w relacjach. A stworzyła je bywalczyni naszego domu - Ola Sulej. Ola mieszka wraz z mężem Tomaszem i piątką dzieci w Józefowie. Prowadzą we dwoje kursy przedmałżeńskie. Po Mszach Świętych zaprezentują gry, a chętni będą mogli je kupić z autorskim rabatem i dedykacją.

Państwo Sulejowie będą mieli również dostępne egzemplarze autorskie wyjątkowej książki Tomasza, paleontologa, pracownika naukowego Polskiej Akademii Nauk. Wydana niedawno publikacja dla dzieci i młodzieży pt. "Gdy na ziemi żyły dinozaury" prezentuje niezwykłe znaleziska kopalne oraz pokazuje pracę paleontologa "od kuchni". Polecamy ten wartościowy prezent!

Zainteresowanych grami zachęcamy do zapoznania się z filmami prezentującym je:

PYTAKI:
https://youtu.be/m7Bg9HfhyG8

GRA WSTĘPNA:
https://youtu.be/JIIkWYr2pJA

Więcej informacji o grach na stronie www.akcjarelacja.pl

A tak książkę prezentuje wydawca:
www.lasksiazek.pl

Zarówno gry jak i książka będą dostępne w naszym klasztorze również w kolejnych tygodniach.
Polecamy!

Poświęcenie lilii i błogosławieństwo dzieci

Z okazji odpustu ku czci sw. Antoniego, zwyczajem kultywowanym zwlaszcza przy klasztorach franciszkańskich, po Mszy o godzinie 15.00 będzie poświęcenie kwatów lilii i specjalne błogosławieństwo dzieci...

Odpust i piknik rodzinny

13 czerwca 2021 będziemy obchodzić uroczystości odpustowe ku czci św. Antoniego. Msza odpustowa będzie o godzinie 15.00. Po niej piknik...

Aukcja obrazów p. Ryszarda Sumary

Na licytację na potrzeby klasztoru przekazane zostały też dwa obrazy pana Ryszarda Sumary.

Aukcja obrazów

Zapraszamy do zapoznania się z obrazami, które zostaną wystawione na aukcji w dniu 13 czerwca 2021 podczas pikniku rodzinnego z okazji odpustu św. Antoniego w naszym klasztorze.

Warsztaty "12 kroków" przy naszym klasztorze

Warsztat "Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia" jest formą pomocy dla osób doświadczających różnych trudności w sferze psychicznej i duchowej, w relacjach z innymi, ze sobą, z Bogiem.